بارگذار

پرسش‌های رایج

درباره ناندو و یا خدمات آن سوالی دارید؟

 

همراه گرامی ناندو، در این برگه سعی کرده‌ایم تا پاسخ پرسش‌هایی که همراهان ما به طور معمول می‌پرسند به شکل مناسبی پوشش دهیم.
در صورتی که پاسخ سوالات خود را در این برگه پیدا نکردید، می‌توانید از طریق روش‌های مطرح شده در برگه تماس با ما، سوال خود را با ما مطرح کنید.
پرسش‌های مربوط به هویت، داستان و تیم ناندو
 • کافه ناندو چیست؟

کافه ناندو یک کافه محلی واقع در شمال شرق تهران (محله سوهانک، برج‌های تجاری مسکونی آتی‌ساز ۲) می‌باشد که در پاییز ۱۳۹۱ و با اهدافی از جمله بهبود فرهنگ قهوه‌نوشی و تغییر ارتباط معمول مشتری – کافه به رابطه‌ای صمیمانه و دوستانه، راه‌اندازی شد.

 

 • کافه ناندو چه زمانی و توسط چه‌کسانی راه‌اندازی شده است؟

ناندو در بیستم مهرماه سال ۱۳۹۱ و توسط اصلان و ایمان صفائی راه‌اندازی شده است. سایر اعضای تیم کافه ناندو را می‌توانید از برگه «درباره ما» ببینید.

 

 • کافه ناندو کجاست؟ چگونه می‌توانم با ناندو تماس بگیرم؟

کافه ناندو واقع در تهران، انتهای بزرگراه ارتش، خیابان سوهانک (شهید علیرضا سوهانی)، برج‌های مسکونی تجاری آتی‌ساز ۲، برج مریم، واحد ۷ تجاری می‌باشد. شما برای تماس با ناندو به دلایل مختلف، می‌توانید با ناندو تماس تلفنی، ارتباط ایمیلی و یا ارسال پیام در پیام‌رسان داشته باشید. برای دیدن کلیه راه‌های تماس با ناندو و روش‌های هر یک می‌توانید به برگه «تماس با ما» مراجعه کنید.

پرسش‌های مربوط به خدمات عمومی کافه ناندو
 • خدمات کافه ناندو چیست؟

به صورت کلی خدمات کافه ناندو در سه قالب خدمات عمومی (سروینگ کافه رستورانی محصولات برای مشتریان در فضای کافه)، خدمات اختصاصی (سامانه رزرو آنلاین ناندو و باشگاه مشتریان وفادار ناندو) و خدمات مخصوص صاحبان کسب‌و‌کار دسته‌بندی می‌شود.

 

 • خدمات عمومی کافه ناندو در چه قالبی ارائه می‌شود؟

برای مشاهده فهرست کامل نوشیدنی‌ها، صبحانه و عصرانه و غذاهای ما می‌توانید به برگه «منوی ناندو» مراجعه کنید. کافه ناندو کلیه آیتم‌های منوی خود را برای ساکنین برج‌های آتی‌ساز به صورت دلیوری مستقیم و برای همراهان خارج از شهرک آتی‌ساز، آیتم‌های مشخصی را از طریق اسنپ‌فود ارائه می‌دهد.

 

 • ساعت کاری کافه ناندو برای دریافت خدمات عمومی به چه صورت است؟

کافه ناندو هر روز هفته از شنبه تا پنج‌شنبه از ساعت ۹ صبح الی ۲۳ شب و جمعه‌ها و روزهای تعطیل از ساعت ۱۶ عصر الی ۲۳ شب آماده ارائه خدمات عمومی خود می‌باشد.

پرسش‌های مربوط به خدمات خاص کافه ناندو (سامانه رزرو و باشگاه مشتریان)
 • خدمات اختصاصی کافه ناندو چیست؟

کافه ناندو علاوه بر خدمات عمومی که به همراهانش ارائه می‌دهد (تب قبلی را بخوانید.)، سامانه‌های رزرو آنلاین ناندو و باشگاه مشتریان وفادار ناندو را نیز برای راحتی و افزایش کیفیت خدمات‌دهی به همراهان خود در دسترس شما قرار داده است.

 

 • خدمات اختصاصی کافه ناندو در چه قالبی ارائه می‌شود؟

برای انجام رزرو در قالب مراسم‌های تولد و سالگرد،رزرو فوتبال و رزرو عادی (برای هر رزروی جدای از رزروهای سالگرد، تولد و رزرو فوتبال) می‌توانید به سامانه رزرو آنلاین ناندو و برای آشنایی و استفاده از باشگاه مشتریان کافه ناندو به آن مراجعه کنید.

 

 • خدمات اختصاصی کافه ناندو چه شرایطی دارد؟

تمامی شرایط و ویژگی‌های ارتباطات آنلاین میان کافه ناندو و مشتریان آن در برگه‌های شرایط استفاده از خدمات و خط مشی رازداری سامان داده شده‌اند.

پرسش‌های مربوط به خدمات کافه ناندو برای صاحبان و مدیران کافه‌ها و رستوران‌ها
 • خدمات ویژه صاحبان کسب‌و‌کار کافه ناندو چیست؟

کافه ناندو علاوه بر خدمات عمومی که به همراهان خود ارائه می‌دهد (تب قبلی را بخوانید.)، سرویس‌هایی ویژه صاحبان کسب‌و‌کارها و کافه و رستوران‌ها ارائه می‌دهد. این راهکار‌ها به صورت کلی در سه دسته‌ی برگزاری و پذیرایی ایونت‌ها، ارائه خدمات مشاوره، برنامه‌ریزی و راه‌اندازی و اجرای کافه‌ها و رستوران‌ها و راه‌اندازی و کنترل زیرساخت‌ها و سامانه‌های حضور آنلاین و کافه و رستوران‌ها می‌باشد.

 

 • خدمات ویژه صاحبان کسب‌و‌کار کافه ناندو در چه قالبی ارائه می‌شود؟

ابتدا از طریق برگه‌های خانه و درباره ناندو (بخش خدمات ناندو) درباره نوع و نحوه همکاری خود با ناندو مطالعه فرمائید. سپس، نوع و جزئیات روش همکاری خود با ناندو را از طریق برگه «همکاری با ناندو» برای ما ارسال کنید. همکاران ما اطلاعات شما را مطالعه و با با شما تماس خواهند گرفت.