بارگذار

تماس با ناندو

با ما در تماس باشید!

 

همراه گرامی ناندو، در این برگه روش‌های متفاوتی که می‌توانید از آن‌ها برای تماس با ما استفاده کنید، نوشته‌شده است.
براساس هدف تماس خود، بهترین روش را برای ارتباط با ما انتخاب کنید.
می‌خواهم به کافه ناندو بیایم.
در صورتی که از خودروی شخصی، آژانس و یا تاکسی‌های اینترنتی (مانند اسنپ، تپ‌سی و …) استفاده می‌کنید:

آدرس کافه ناندو: استان تهران، شهرستان شمیرانات، بزرگراه ارتش، خیابان سوهانک (شهید علیرضا سوهانی)، ورودی شرقی برج‌های تجاری مسکونی آتی‌ساز ۲ (شاهین دژ)، برج مریم، واحد ۷ تجاری (کافه ناندو)

 

  • امکان ورود و یا پارک خودروی شخصی در مجموعه آتی‌ساز ۲ وجود ندارد.  می‌توانید از خیابان آتی‌ساز ۲ (خیابان ورودی و خروجی شهرک) یا فضای خالی مقابل ورودی شهرک برای پارک خودروی خود استفاده کنید.
  • برای مشاهده موقعیت کافه ناندو روی نقشه گوگل، روی دکمه زیر کلیک کنید.
  • در صورتی که از مسیریاب وِیز (Waze) استفاده می‌کنید، «کافه ناندو» را جست‌وجو کنید.
در صورتی که از وسایل نقلیه عمومی مانند اتوبوس، مترو و یا تاکسی استفاده می‌کنید:
  • نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به ورودی شرقی برج‌های آتی‌ساز ۲، ایستگاه اتوبوس برج‌های مروارید (۱۲۶۹) می‌باشد. با کلیک روی این‌جا، وارد سامانه جست‌وجوی پیشرفته زمانبندی اتوبوس‌های شرکت اتوبوسرانی واحد تهران شوید و با جست‌و‌جوی کد ۱۲۶۹ در بخش کد ایستگاه، فهرست خطوط اتوبوسی که از این ایستگاه عبور می‌کنند، زمان گذشتن از هر کدام و ایستگاه‌های هر مسیر را مشاهده کنید.
  • نزدیک‌ترین ایستگاه‌های اتوبوس تندرو به برج‌های آتی‌ساز ۲ در خط مترو جوانمرد قصاب – پایانه لاله (۱۰۹)، ایستگاه کوثر جنوبی (۱۰۸۶) و در خط پایانه لاله – پایانه شهید افشار، ایستگاه کوثر (۱۰۰۹) می‌باشد. با کلیک روی این‌جا، وارد سامانه جست‌وجوی پیشرفته زمانبندی اتوبوس‌های شرکت اتوبوسرانی واحد تهران شوید و با جست‌و‌جوی کد‌های ۱۰۰۹ و یا ۱۰۸۶ در بخش کد ایستگاه، فهرست خطوط اتوبوسی که از این ایستگاه‌ها عبور می‌کنند، زمان گذشتن از هر کدام و ایستگاه‌های هر مسیر را مشاهده کنید.
  • نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به برج‌های آتی‌ساز ۲، ایستگاه مترو قائم (آخرین ایستگاه خط ۳ مترو) می‌باشد. پس از خروج از ایستگاه، می‌توانید مسیر باقی‌مانده تا کافه را به صورت پیاده و با گذشتن از داخل مجموعه آتی‌ساز ۲ (با وارد شدن از درب غربی) طی کنید که این مسیر حدود ۱۲ دقیقه زمان‌بر است. هم‌چنین، به صورت معمول، تاکسی‌هایی برای حمل مسافران دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز در مجاورت ایستگاه متروی قائم هستند. در صورتی که از این خط تاکسی استفاده می‌کنید، در مجاورت میدان سلمان فارسی از تاکسی پیاده شده و باقی مسیر را به صورت پیاده به سمت جنوبی خیابان سوهانک و درب شرقی برج‌های آتی‌ساز ۲ طی کنید.
  • برای دسترسی به وسیله تاکسی، خود را به وسیله خطوط دیگر و سایر وسایل نقلیه عمومی، به میدان نوبنیاد برسانید؛ از آن‌جا، با خط تاکسی‌های میدان نوبنیاد – چهارراه مینی‌سیتی، خود را به چهارراه مینی‌سیتی برسانید و از آن‌جا به وسیله تاکسی‌های دانشگاه آزاد اسلامی و یا تاکسی‌های سوهانک، با رساندن خود به میدان سلمان فارسی، باقی مسیر را پیاده و به سمت پایین طی کرده تا به ورودی شرقی برج‌های آتی‌ساز ۲ برسید.
قصد انجام رزرو در کافه ناندو برای تولد، سالگرد، پخش فوتبال یا برنامه‌های دیگر را دارم. / درباره نحوه رزرو و شرایط آن سوال دارم.

در صورتی که تمایل به انجام رزرو در قالب مراسم تولد، مراسم سالگرد، رزرو جا برای پخش بازی‌های فوتبال و یا رزرو عادی میز برای برنامه‌های دیگر را دارید، بهترین روش استفاده از سامانه رزرو آنلاین کافه ناندو است. با استفاده از این سامانه، مرحله به مرحله اطلاعات موردنیاز خود را دریافت کرده و علاوه بر مدیریت رزرو خود به صورت آنلاین، با استفاده از کانال‌های ارتباطی مطرح شده در سامانه، سوالات خود را بپرسید.

می‌خواهم از خدمات مختلف کافه، سرویس‌ها و یا آیتم‌ها انتقاد کنم و یا پیشنهاد‌هایی را برای بهبودی آن‌ها به کافه بدهم.
نظرات شما، ما را بهتر می‌کند.

 

آغوش ما همواره به سوی انتقادات و پیشنهادهای سازنده شما باز است.
برای ارسال انتقادات و پیشنهادهای خود، می‌توانید با تلفن‌های کافه به شماره‌های ۶۳۱۲ ۲۲۴۴ ۲۱ ۹۸+ و یا ۴۲۵۸ ۲۲۴۹ ۲۱ ۹۸+ تماس بگیرید، به صورت حضوری به ما مراجعه کنید، و یا پیام‌های خود را به info@nandocafe.com ارسال کنید.

به عنوان یک فرد متخصص در زمینه‌های مختلف کاری ناندو، دوست دارم با ناندو همکاری کنم.
به خانواده ناندو بپیوندید.

 

در صورتی که تمایل به همکاری با تیم کافه ناندو را دارید، به برگه فرصت‌های شغلی مراجعه کنید و در صورتی که جای خالی تخصص خود را در فرصت‌های شغلی در کافه ناندو مشاهده کردید، با استفاده از فُرم موجود در همان صفحه، رزومه خود را برای ما ارسال کنید.

به عنوان یک موسسه و کسب‌وکار / یک شخص حقیقی، قصد برگزاری ایونت، راه‌اندازی و یا توسعه کافه و رستوران، توسعه شبکه ارتباطی خود و یا همکاری با ناندو را دارم.
همکاری با ناندو فوق‌العاده‌ست!

 

در صورتی که تمایل به همکاری با کافه ناندو در قالب برنامه‌ریزی و برگزاری ایونت و رویداد، دریافت مشاوره برای برنامه‌ریزی، راه‌اندازی و اجرا و توسعه کافه و رستوران خود، راه‌اندازی شبکه ارتباطی کافه رستوران خود و یا همکاری با ناندو به عنوان تامین‌کننده مواد اولیه، انجام خدمات برون‌سپاری شده و یا تبلیغات را دارید، وارد برگه همکاری با ناندو شوید و از طریق فُرم همکاری با ناندو در همان صفحه، درخواست خود را برای ما ارسال کنید.

قصد گزارش یک مشکل و یا باگ، محتوای نادرست یا نامناسب، و یا محتوای مشمول قوانین حفاظت از حقوق مولف را در وب‌گاه، سامانه رزرو، باشگاه مشتریان وفادار و یا شبکه‌های اجتماعی کافه ناندو دارم.
از حواس جمع‌تان ممنونیم!

 

آیا حین کار و یا بازدید از وب‌گاه، سامانه رزرو آنلاین و یا باشگاه مشتریان وفادار کافه ناندو به یک مشکل فنی برخورد کرده‌اید؟ آیا در بخشی از سیستم‌های مذکور و یا شبکه‌های اجتماعی کافه ناندو، محتوای نامناسب یا نادرستی را مشاهده کرده‌اید؟ آیا در داده‌های گرافیکی و یا نوشتاری وب‌گاه‌ها و یا شبکه‌های اجتماعی کافه ناندو از محتوای مشمول قوانین حفاظت از حقوق مولف استفاده شده است؟
لطفا با مراجعه به برگه گزارش مشکل و ارائه اطلاعات فنی لازم در فُرم همان برگه، ما را از ایرادات احتمالی فوق آگاه سازید.